Brandweer Heeg

12 juni 2019

in Overig nieuws

 Brandweer Fryslân is onderdeel van Veiligheidsregio Fryslân. Binnen Veiligheidsregio Fryslân werken Brandweer Fryslân en GGD Fryslân samen aan de gezondheid en veiligheid van alle inwoners van Fryslân. De brandweer richt zich op het voorkomen en beperken van brand, brandbestrijding, technische hulpverlening bij bijvoorbeeld verkeersongevallen, incidenten met gevaarlijke stoffen, waterongevallen, instortingsgevaar en storm- en waterschade. Bij Brandweer Fryslân werken bijna 1400 mensen waaronder ongeveer 1200 vrijwilligers.

Word jij onze nieuwe collega

Brandweer Heeg, een korps bestaande uit 16 enthousiaste mannen en vrouwen, is op zoek naar nieuwe collega’s welke ons korps komen versterken.

 • Brandweer Heeg zoekt mensen die gemotiveerd zijn, want dit werk kost tijd en inzet.
 • Als medewerker van de vrijwillige brandweer ben je oproepbaar.
 • Je woont en/of werkt in Heeg of nabije omgeving.
 • Je bent één á twee avonden per week met de brandweer bezig: oefenen, sporten en leren.
 • Je doet het brandweerwerk naast je gewone werk of bezigheden. De vrijwillige brandweer is dus een keuze waar ook je omgeving achter moet staan. Wij geven jouw hoofdwerkgever graag uitleg over wat er van jou verwacht wordt.
 • De pieper kent geen tijd, ook je huisgenoten horen de pieper als ze liggen te slapen.

Wat vragen wij van jou:

 • Leeftijd 18 jaar en ouder
 • Goede lichamelijke conditie
 • Praktische instelling
 • Stressbestendig
 • Verantwoordelijkheidsgevoel
 • Technisch inzicht
 • In teamverband kunnen werken
 • Geen last van hoogtevrees, watervrees of angst voor kleine ruimtes
 • Je wilt je voor langere tijd binden aan ons korps

Kortom: we zoeken flexibele, sociale mensen met pit!

Informatie en sollicitatie

Voor informatie over deze functie, kan contact worden opgenomen met de ploegleider van post Heeg, de heer André Huitema. Heb je belangstelling voor deze uitdagende functie, vul dan het online sollicitatieformulier in op https://www.brandweer.nl/fryslan/brandweer-fryslan/de-organisatie/sollicitatieformulier-vrijwilligers  Het overleggen van een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) maakt onderdeel uit van de sollicitatieprocedure.